REKLAMA

Premier Czech Bohuslav Sobotka w Polsce

  • Autor: GP
  • 05 grudnia 2016 13:39
Premier Czech Bohuslav Sobotka w Polsce Bohuslav Sobotka spotykał się z Beatą Szydło w czasie szczytów V4 czy na spotkaniach UE w Brukseli. (fot.:twitter.com/SlavekSobotka)

• Kancelaria Premiera RP poinformowała, że w Wiśle dojdzie do spotkania Beaty Szydło z premierem Czech Bohuslavem Sobotką.
• Premier południowego sąsiada będzie w Polsce w poniedziałek, 12 grudnia.

Kancelaria Premiera RP poinformowała, że dyplomatyczną wizytę w Polsce złoży premier Republiki Czeskiej, Bohuslav Sobotka.

Do wizyty dojdzie w Wiśle w poniedziałek, 12 grudnia br. Sobotka w czasie spotkania w górskim mieście będzie rozmawiał z Beatą Szydło.

Bohuslav Sobotka jest premierem Czech od 2014 roku. W swojej karierze politycznej wielokrotnie był deputowanym do parlamentu Czech, piastował funkcję ministra finansów tego kraju w latach 2002 do 2006. Był wicepremierem swojego kraju w latach 2003 do 2004, oraz ponownie w latach 2005 do 2006.

Jest przewodniczącym Czeskiej Partii Socjaldemokratycznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA