REKLAMA

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z wiceprzewodniczącym KE Timmermansem

  • Autor: PAP/JS
  • 22 lutego 2018 21:57
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z wiceprzewodniczącym KE Timmermansem Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Brukseli z wiceprzewodniczącym KE Fransem Timmermansem (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Brukseli z wiceprzewodniczącym KE Fransem Timmermansem - podało Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE, w którego siedzibie doszło do rozmowy.

Morawiecki przybył po południu do Brukseli, gdzie wieczorem weźmie udział w nieformalnej kolacji szefów państw i rządów na zaproszenie premiera Belgii Charlesa Michela.

W przeddzień szczytu premier Belgii zorganizował nieformalną kolację dla 10 unijnych przywódców. Zaproszenia, poza szefem polskiego rządu, wystosowano do przywódców: Niemiec, Bułgarii, Finlandii, Francji, Irlandii, Włoch, Luksemburga, Portugalii, Słowacji oraz Hiszpanii.

W piątek (23 lutego) polski premier weźmie udział w nieformalnym szczycie unijnych przywódców, którzy będą omawiać m.in. budżet po 2020 r. oraz zmiany w funkcjonowaniu europejskich instytucji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA