REKLAMA

Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia wielkanocne

  • Autor: PAP/PIM
  • 31 marca 2018 09:56
Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia wielkanocne Niech te nadchodzące święta zmartwychwstania Pana będą dla wszystkich państwa czasem radości, wzmocnienia i pogody ducha - życzył rodakom premier Mateusz Morawiecki.

Wesołych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy oraz cieszenia się wspólnotą życzył rodakom premier Mateusz Morawiecki.

Święta Wielkiej Nocy to czas wiary, nadziei i zwycięstwa miłości. To ten moment, gdy nasze myśli kierujemy do bliskich - do tych, których kochamy. Także do tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy - powiedział premier Mateusz Morawiecki w świątecznym filmie zamieszczonym w serwisie YouTube.

To, co nas łączy i to, co wspólne - jak podkreślił - jest najważniejsze. - Chcemy być lepsi, chcemy, by dobro zwyciężyło zło. Tego właśnie uczy nas zmartwychwstały Chrystus. Z tej nauki płynie uniwersalne przesłanie: musimy łączyć, nie dzielić, budować wspólnotę. Tego wszyscy chcemy, być razem i czuć się bezpiecznie - dodał.

- Niech te nadchodzące święta zmartwychwstania Pana będą dla wszystkich państwa czasem radości, wzmocnienia i pogody ducha. Spędźmy te święta razem, cieszmy się wspólnotą: wspólnotą, która nas łączy. W imieniu całej Rady Ministrów życzę państwu wesołych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy - zwrócił się premier do rodaków.

W piątek premier na Twitterze złożył także osobne życzenia świąteczne ewangelikom i protestantom. - Ewangelikom i wszystkim protestantom, którzy tak pięknie podkreślają znaczenie Ofiary Jezusa na krzyżu, życzę owocnego i wspólnotowego przeżywania Wielkiego Piątku. Dla polskich Ewangelików to dzień wolny od pracy - świadectwo szacunku dla wielowyznaniowego dziedzictwa RP - napisał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • odmieniec 2018-04-01 19:38:51
    Oby Chrystus Zmartwychwstały przysporzył Polsce chwały.
  • pokaż pazurki siersciuchu 2018-03-31 10:14:14
    Deeeeeeej i mnie z 100000 PLN nagrody z cudzych podatów belzebubie, odkąd to koty się w korycie taplają co ?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA