REKLAMA

Premier spotkała się z Powstańcami Warszawskimi

  • Autor: das
  • 23 października 2015 21:58
Premier spotkała się z Powstańcami Warszawskimi Muzeum Powstania Warszawskiego - to tu Ewa Kopacz spotkała się z powstańcami (fot.gov.pl)

"Dziękuję za to, że jesteście i że byliście na posterunku wtedy, kiedy potrzebowała was ojczyzna" - mówiła szefowa rządu podczas wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego. Podkreśliła, że powstańcy ryzykowali życiem, by Polska była niepodległym i demokratycznym krajem.

Podczas piątkowego spotkania z Powstańcami Warszawskimi premier Ewa Kopacz mówiła o ich bohaterstwie. "Jesteście pokoleniem, które podniosło Polskę z ruin. Dzięki waszej determinacji, walce i odwadze, dzisiaj jesteśmy wolni i żyjemy w demokratycznym i niepodległym kraju"- mówiła szefowa rządu. "Dzisiaj Polska jest krajem sukcesu. Krajem, który stawia się za wzór innym krajom. To dzięki wam. Gdyby nie wasza walka i odwaga, dzisiaj nie moglibyśmy się tak szybko rozwijać" - dodała premier Ewa Kopacz.

Szefowa rządu podziękowała Powstańcom Warszawskim za ryzykowanie życia dla dobra ojczyzny

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA