REKLAMA

Prezes T-mobile kupił dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą

  • Autor: GP
  • 25 stycznia 2016 15:20
Prezes T-mobile kupił dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą Andrzej Duda gratulujący skoczkom narciarskim, Zakopane (fot. facebook.com)

Adam Sawicki, prezes T-Mobile zapłacił 100 tysięcy złotych, aby przez jeden dzień towarzyszyć głowie państwa. Będą to 24 godziny na nartach. Zaproszenie wylicytowano w czasie dorocznego Balu Dziennikarzy.

Podczas Balu Dziennikarzy odbywa się aukcja charytatywna w postaci licytacji. W tym roku można było na niej wylicytować dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą.

Przeczytaj o nartach prezydenta na finale WOŚP.

Licytację wygrał Adam Sawicki. Prezes T-Mobile zdecydował się zapłacić 100 tysięcy złotych. W historii balu nie padła wyższa kwota za żadną z licytowanych rzeczy. Wobec całej sumy 250 tysięcy złotych, jaką udało się zgromadzić, dzień na stoku z prezydentem był pięknym gestem przedsiębiorcy.

Poza spotkaniem z prezydentem można było licytować statuetkę Wiktora, przekazaną przez Szymona Majewskiego, naukę jazdy konno, której instruktorem był Piotr Kraśko, a także kurtkę Rafała Sonika.

Część zgromadzonych środków wspomoże fundację "Dorastaj z nami", która opiekuje się dziećmi osieroconymi przez funkcjonariuszy publicznych. Pieniądze dostanie także inicjatywa "Po Drugie", która zajmuje się młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym, wsparto też inne podmioty pomagające potrzebującej i chorej młodzieży.

Bal Dziennikarzy odbył się po raz dwunasty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA