REKLAMA

Prezydenci Polski i Panamy spotkali się z papieżem

  • Autor: PAP
  • 31 lipca 2016 12:23
Prezydenci Polski i Panamy spotkali się z papieżem Panamska para w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką podeszli do ołtarza i rozmawiali z papieżem Franciszkiem. (Fot. Kancelaria Prezydenta/Twitter)

Pary prezydenckie Polski i Panamy rozmawiały przy ołtarzu z papieżem Franciszkiem po zakończeniu mszy posłania w Brzegach.

Na niedzielnej (31 lipca) mszy posłania w Brzegach obecny jest prezydent Republiki Panamy Juan Carlos Varela Rodriguez z małżonką. Od piątku (29 lipca) przebywają oni z oficjalną wizytą w Polsce.

Po zakończeniu mszy na Campus Misericordiae, panamska para w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką podeszli do ołtarza i rozmawiali z papieżem Franciszkiem. Później prezydent Rodriguez pod ołtarzem odbierał gratulacje od swych rodaków.

Następne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w roku 2019, w Panamie - ogłosił w niedzielę (31 lipca) papież Franciszek na mszy posłania w Brzegach, kończącej tegoroczne ŚDM w Krakowie. Gdy usłyszeli o tym zgromadzeni blisko ołtarza młodzi z Panamy, w ich sektorze wybuchła radość. Wymachiwali wielką flagą swego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA