REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda komentuje wystąpienie Ewy Kopacz

  • Autor: PAP/em
  • 12 listopada 2015 15:39
Prezydent Andrzej Duda komentuje wystąpienie Ewy Kopacz Prezydent Andrzej Duda (fot. facebook.com/andrzejduda)

Prezydent Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o ocenę czwartkowego wystąpienia w Sejmie Ewy Kopacz, które ustępująca premier wygłosiła po złożeniu dymisji.

Prezydent dopytywany, czy wystąpienie Kopacz odpowiada na apel z jego sejmowego przemówienia, odpowiedział: - Myślę, że każdy potrafi to ocenić, czy odpowiada na mój apel czy nie - skomentował.

Andrzej Duda występując na wstępie inauguracyjnego posiedzenia Sejmu VIII kadencji apelował m.in. o merytoryczną debatę, prowadzoną we wzajemnym szacunku i o to, by granice sporu, granice pewnej przyzwoitości języka, nie były przekraczane.

Po złożeniu dymisji, Kopacz w wystąpieniu z mównicy sejmowej powiedziała, że pełnienie funkcji premiera to był dla niej wielki honor. Podkreśliła, że PO szanuje wynik wyborów i życzyła nowej władzy sukcesów. Zwracając się do polityków PiS życzyła im, żeby zrobili wszystko lepiej niż PO, ale jednocześnie ostrzegała, że nie będzie im łatwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA