REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda spotka się w środę z parlamentarzystami PiS

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 26 stycznia 2016 18:57
Prezydent Andrzej Duda spotka się w środę z parlamentarzystami PiS Andrzej Duda po raz pierwszy od czasu objęcia urzędu zaprosił do Pałacu Prezydenckiego posłów i senatorów PiS (fot. facebook)

Andrzej Duda po raz pierwszy od czasu objęcia urzędu zaprosił do Pałacu Prezydenckiego posłów i senatorów PiS. Spotkanie ma się odbyć w środę (27 stycznia) wieczorem – dowiedział się „Newsweek”.

Jak czytamy, posłowie otrzymali zaproszenie na spotkanie za pośrednictwem SMS-ów rozesłanych przez Kancelarię Prezydenta. Parlamentarzyści mają pojawić się w Pałacu Prezydenckim o godz. 19. W spotkaniu weźmie udział także Jarosław Kaczyński.

„Newsweek” przypomina, że będzie to pierwszy raz, kiedy jako gość głowy państwa przekroczy próg pałacu, od kiedy jego rezydentem jest Andrzej Duda. Wcześniej obydwaj panowie spotykali się, ale nie na niwie oficjalnej.

Cel spotkania prezydenta z parlamentarzystami nie jest znany.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA