REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda: wysoce prawdopodobne, że w Nicei zginęły dwie Polki

  • Autor: PAP/MN
  • 16 lipca 2016 10:28
Prezydent Andrzej Duda: wysoce prawdopodobne, że w Nicei zginęły dwie Polki Chcę, żeby terroryści wiedzieli jedno: że nie uda im się zniszczyć wolnego świata - powiedział dziennikarzom Andrzej Duda (fot. twitter)

• Jak powiedział w sobotę (16 lipca) Andrzej Duda, jest wysoce prawdopodobne, że w zamachu w Nicei zginęły także dwie Polki spod Myślenic.
• Prezydent złożył kwiaty przed Ambasadą Francji w Warszawie oraz wpisał się do księgi kondolencyjnej.

"Niestety jest wysoce prawdopodobne, że zginęły także dwie Polki spod Myślenic, z Krzyszkowic, małej miejscowości niedaleko Krakowa, którą znam, Magda i Marzena, dwie bardzo młode dziewczyny, dwie z czterech sióstr, które były w Nicei. Chcę powiedzieć, że jestem z ich tatą; wiecie państwo, sam mam 21-letnią córkę, więc chciałbym, żeby wiedział, że jestem z nim" - powiedział prezydent.

"To są tragiczne wydarzenia, chciałbym złożyć wyrazy współczucia wszystkim tym, którzy zostali poszkodowani, rodzinom tych, którzy zginęli. Trudno w ogóle wczuć się w ten ból, który oni odczuwają" - dodał.

"Chcę, żeby terroryści wiedzieli jedno: że nie uda im się zniszczyć wolnego świata, nie uda im się zniszczyć wolnych ludzi i nie uda im się zniszczyć ludzi, którzy mają zasady" - podkreślił Andrzej Duda.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • julek 2016-07-16 13:47:06
    Czemu on tak tylko na jedno kolanko, powinien zwyczajowo chlapnąć krzyżem.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA