REKLAMA

Prezydent i politycy PiS oddają hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej

  • Autor: PAP/MN
  • 10 kwietnia 2017 13:51
Prezydent i politycy PiS oddają hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył kwiaty na symbolicznym grobie śp. Pary Prezydenckiej L. i M. Kaczyńskich na Starych Powązkach. (fot. Twitter)

Prezydent, premier i politycy PiS w hołdzie dla ofiar katastrofy smoleńskiej.

Premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński w poniedziałek (10 kwietnia) zapalili znicze i złożyli kwiaty na symbolicznym grobie Lecha i Marii Kaczyńskich na Starych Powązkach w Warszawie, w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Parę prezydencką upamiętnili też m.in. szef MON Antonii Macierewicz, szef MSWiA Mariusz Błaszczak, a także marszałek Sejmu Marek Kuchciński i marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Z kolei prezydent Andrzej Duda złożył wieniec przed pomnikiem upamiętniającym jej ofiary na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Towarzyszyła mu małżonka Agata Kornhauser-Duda, szef BBN Paweł Soloch oraz wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA