REKLAMA

Prezydent odebrał ślubowanie od czterech nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego

  • Autor: PAP
  • 03 grudnia 2015 07:53
Prezydent odebrał ślubowanie od czterech nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego Prezydent Andrzej Duda odebrał w czwartek ślubowanie od czterech nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego (fot. E.Radzikowska-Białobrzewska, Kancelaria Prezydenta)

Prezydent Andrzej Duda odebrał w czwartek ślubowanie od czterech nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego - poinformowała PAP Kancelaria Prezydenta.

Ślubowanie złożyli: Henryk Cioch, Lech Morawski, Mariusz Muszyński i Piotr Pszczółkowski. Sędziowie zostali zaprzysiężeni podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

 "Zachowana została ciągłość pracy Trybunału" – powiedział prezydent Duda, podkreślając równocześnie wagę pluralistycznego charakteru TK.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Czarli 2015-12-03 10:55:45
    Żałuje że głosowania nie są jawne i obowiązkowe, tak aby w przyszłości wzięli na siebie odpowiedzialność wyborcy, którzy bez przemyślenia idą do urn i oddają głos impulsywnie, a nie racjonalnie. PIS pokazało "damy radę" i Polska pod jednym sztandarem. Jedyna pociecha że za 4 lata (jak nie rozwalą Konstytucji) odpowie za swoje czyny !!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA