REKLAMA

Prezydent spotka się w poniedziałek z piłkarzami w Arłamowie

  • Autor: PAP/AS
  • 28 maja 2016 16:11
Prezydent spotka się w poniedziałek z piłkarzami w Arłamowie W Arłamowie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy we Francji. (fot. Twitter Kancelaria Prezydenta)

Prezydent Andrzej Duda spotka się w poniedziałek w Arłamowie z piłkarzami reprezentacji Polski, trenerem Adamem Nawałką oraz prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem - poinformował PAP dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

W Arłamowie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy we Francji.

Zgrupowanie, które rozpoczęło się 23 maja, zakończy się w poniedziałek uroczystą kolacją, podczas której trener Nawałka ogłosi 23-osobową kadrę na Euro 2016.

Na początku przyszłego miesiąca biało-czerwoni rozegrają dwa ostatnie mecze towarzyskie - 1 czerwca z Holandią w Gdańsku i 6 czerwca z Litwą w Krakowie. Dzień po tym drugim spotkaniu polecą do swojej francuskiej bazy w La Baule.

Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca, tego dnia gospodarze zagrają w grupie A z Rumunią na Stade de France w podparyskim Saint-Denis.

Podopieczni Nawałki pierwszy mecz o punkty w grupie C rozegrają 12 czerwca z Irlandią Północną w Nicei. Cztery dni później zmierzą się z Niemcami w Saint-Denis, a 21 czerwca spotkają się z Ukrainą w Marsylii.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA