REKLAMA

Prezydent spotka się z prezesem PiS i marszałkiem Sejmu

  • Autor: PAP/jm
  • 18 grudnia 2016 13:43
Prezydent spotka się z prezesem PiS i marszałkiem Sejmu Na zdjęciu Jarosław Kaczyński, prezes PiS. (fot.wybierzpis.org.pl)

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) o godz.13 - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Prezydent Duda w niedzielę odbywa spotkania z szefami partii opozycyjnych. Spotkał się już z przewodniczącym Nowoczesnej Ryszardem Petru, a następnie z prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. O godz. 14 Andrzej Duda ma rozmawiać z liderem Kukiz'15 Pawłem Kukizem. Wieczorem ma się odbyć spotkanie z szefem PO Grzegorzem Schetyną.

Natomiast na poniedziałek (19 grudnia) zaplanowano spotkanie prezydenta z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS oraz Markiem Kuchcińskim, marszałkiem Sejmu. Spotkanie ma się odbyć o godz. 13.

W sobotę (17 grudnia) prezydent zaapelował do wszystkich stron sceny politycznej o uspokojenie nastrojów. Oświadczył, że jest gotów do mediacji. Podkreślił także, że wszelkie zmiany dotyczące pracy dziennikarzy w Sejmie powinny być wprowadzane po konsultacjach z przedstawicielami zainteresowanych redakcji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA