REKLAMA

Prezydent spotkał się z parlamentarzystami PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 28 stycznia 2016 07:06
Prezydent  spotkał się z parlamentarzystami PiS Prezydentowi towarzyszyła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i ministrowie Kancelarii Prezydenta (fot. facebook.com/andrzejduda)

· W środę (27 stycznia) wieczorem prezydent Andrzej Duda spotkał się z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości.
· Według relacji polityków PiS obecnych na spotkaniu, prezydent w krótkim przemówieniu podkreślał konieczność zmniejszania podziałów w społeczeństwie.

W noworocznym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wzięli udział m.in. premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki, marszałkowie Sejmu i Senatu: Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski. Prezydentowi towarzyszyła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i ministrowie Kancelarii Prezydenta.

Jak relacjonowali PAP politycy PiS, przemówienie prezydenta nie było długie. Według rozmówców PAP prezydent Duda podkreślał konieczność starań, by podziały w społeczeństwie się zmniejszały. Miał także zaznaczyć, że dzięki zwycięstwu PiS może on realizować swoje obietnice wyborcze.

Podczas spotkania głos zabrał także szef klubu PiS.

Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski mówił we wtorek PAP, że spotkanie odbędzie się na prośbę posłów i senatorów PiS. Zaznaczył wtedy, że prezydent Duda jest także gotów spotkać się z przedstawicielami innych ugrupowań obecnych w parlamencie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA