REKLAMA

Prezydent spotkał się z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych. Rozmowy o TK

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 04 marca 2016 08:57
Prezydent spotkał się z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych. Rozmowy o TK Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek (3 marca) w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych (fot. twitter/Kancelaria Prezydenta)

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek (3 marca) w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: Instytutu Allerhanda, Fundacji Frank Bold, Fundacji Dziennikarskiej „Medium Publiczne”, Stowarzyszenia Młodzi Reformują Polskę, Stowarzyszenia Zmieniamy Koszalin, Forum Obywatelskiego Rozwoju, Fundacji ePaństwo, Fundacji Trans-Fuzja, Stowarzyszenia Ars Legis, Fundacji Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka oraz Klubu Jegiellońskiego.

Półtoragodzinna rozmowa dotyczyła dokumentu, podpisanego przez 16 organizacji, zatytułowanego: „Dziesięć tez o naturze konfliktu, potrzebie kompromisu i kierunku reformy Trybunału Konstytucyjnego”.

Prezydent podkreślił, iż jest otwarty na dialog i konstruktywne propozycje w sprawie reformy sądownictwa konstytucyjnego.

Przedstawiciele fundacji i organizacji pozarządowych zapowiedzieli wewnętrzne konsultacje i ewentualne dalsze prace nad konkretnymi postulatami dotyczącymi funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA