REKLAMA

Prezydent w Strasburgu spotka się z Komitetem Ministrów Rady Europy

  • Autor: PAP/JS
  • 07 października 2016 15:59
Prezydent w Strasburgu spotka się z Komitetem Ministrów Rady Europy Prezydencki minister Krzysztof Szczerski (fot. Kancelaria Prezydenta/twitter)

•  16 listopada prezydent Andrzej Duda w Strasburgu spotka się z Komitetem Ministrów Rady Europy - poinformował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
• Okazją do spotkania jest 25-lecie członkostwa Polski w Radzie Europy - dodał.

Poinformował, że zaproszenie do spotkania z Komitetem Ministrów RE skierował do prezydenta Dudy sekretarz generalny Rady Europy Thorbjoern Jagland. Szczerski powiedział, że prezydent zaproszenie to przyjął.

Podczas posiedzenia Komitetu Ministrów Andrzej Duda ma zabrać głos - powiedział prezydencki minister. Temat spotkania to współczesne europejskie wyzwania w zakresie politycznym, ekonomicznym i społecznym - dodał. "Ma to być okazja do wspólnego uczczenia 25. rocznicy członkostwa Polski w Radzie Europy" - powiedział Szczerski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA