REKLAMA

Przegląd ministerstw: Beata Szydło rozmawia z ministrami Janem Szyszko i Krzysztofem Jurgielem

  • Autor: PAP/AT
  • 06 lutego 2017 09:40
Przegląd ministerstw: Beata Szydło rozmawia z ministrami Janem Szyszko i Krzysztofem Jurgielem Beata Szydło w ramach przeglądu ministerstw spotkała się z ministrami: Janem Szyszko i Krzysztofem Jurgielem (Beata Szydło, fot.twitter.com/BeataSzydlo)

• Premier Beata Szydło w ramach przeglądu ministerstw spotkała się w dziś (6 lutego) z ministrami: środowiska Janem Szyszko oraz rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofem Jurgielem.
• Po spotkaniu planowana jest konferencja prasowa.

Celem zainaugurowanego 18 stycznia przeglądu resortów jest wyznaczenie nowych kierunków działań rządu.

Premier spotkała się dotychczas z szefami resortów: obrony narodowej Antonim Macierewiczem, spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem, rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską, zdrowia Konstantym Radziwiłłem, sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą oraz z koordynatorem służb specjalnych Mariuszem Kamińskim.

Szefowa rządu rozmawiała też z wicepremierem oraz ministrem rozwoju i finansów Mateuszem Morawieckim, z szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów Henrykiem Kowalczykiem, który zajmuje się także kwestiami spółek skarbu państwa.

Odbyło się także spotkanie premier z ministrem spraw zagranicznych Witoldem Waszczykowskim, z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem, minister edukacji Anną Zalewską, ministrem sportu Witoldem Bańką oraz z ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim i szefem resortu infrastruktury Andrzejem Adamczykiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA