REKLAMA

PSL domaga się przeprosin dla posła Jarubasa

  • Autor: PAP/MN
  • 22 grudnia 2016 13:58
PSL domaga się przeprosin dla posła Jarubasa Poseł Krystian Jarubas. (fot. krystianjarubas.pl)

• Nieprawdą jest twierdzenie, że poseł Krystian Jarubas (PSL) brał udział w piątkowym głosowaniu w Sali Kolumnowej - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.
• Domagamy się sprostowania tych informacji, wycofania ich i przeprosin dla posła Jarubasa - dodał lider PSL.

Na briefingu prasowym w Sejmie podkreślił, że niestety wystąpienia niektórych posłów PiS-u nie przybliżają do porozumienia. "Skrajną nieprawdą jest twierdzenie, że poseł Krystian Jarubas brał udział w głosowaniu, a co więcej liczył głosy. Jest to nieprawda, domagamy się sprostowania tych informacji, wycofania ich i przeprosin dla posła Jarubasa".

Wcześniej w czwartek poseł PSL Krystian Jarubas i posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska oświadczyli, że nie brali udział w piątkowych głosowaniach w Sali Kolumnowej i nie liczyli głosów. Oboje zostali wymienieni przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego na wstępie piątkowych głosowań na Sali Kolumnowej wśród 10 posłów-sekretarzy powołanych do liczenia głosów.

Marszałek Kuchciński oświadczył w czwartek we wpisie na Twitterze, że "głosy w Sali Kolumnowej podczas 33. posiedzenia Sejmu były liczone przez ośmiu posłów sekretarzy; dwóch do tego wyznaczonych się nie stawiło".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA