REKLAMA

PSL: Macierewicz wyszedł z szafy. To prawdziwa twarz PiS

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 11:24
PSL: Macierewicz wyszedł z szafy. To prawdziwa twarz PiS Politycy PiS mają takich liderów, na jakich zasługują – stwierdził Sawicki. Fot. youtube.com

Macierewicz to jest prawdziwa twarz Prawa i Sprawiedliwości, a nie Beata Szydło, która jak matka Polka jeździ i głaszcze dzieci po główkach, wszystkich przytula do siebie – ocenił w TVP Info wicepremier, minister rolnictwa Marek Sawicki.

Powraca nie tylko Zbigniew Ziobro, ale także Antoni Macierewicz, a razem z nim również Jarosław Kaczyński. To jest ta prawdziwa twarz Prawa i Sprawiedliwości, a nie Beata Szydło, która jak matka Polka jeździ i głaszcze dzieci po główkach, wszystkich przytula do siebie. Widać wyraźnie, że próba rewanżyzmu, odwetu, próba rozliczeń to jest cel PiS - komentował wicepremier Marek Sawicki.

"Donald Tusk był agentem Stasi?"

Odniósł się również do postawionego przez Macierewicza pytania, czy jest prawdą, że Donald Tusk był agentem Stasi.

To jest ta sama teoria spiskowa – że wszyscy dookoła są agentami, wszyscy są powiązani ze służbami zewnętrznymi - powiedział polityk PSL.

Z kim powiązany jest Antoni Macierewicz i czy rzeczywiście są to jego samodzielne słowa? - zapytał.

"Na takich liderów zasługują”

Pan prezes Kaczyński z Antonim Macierewiczem mieli dużo czasu na wypoczynek, snucie refleksji i przygotowanie prawdziwego oblicza i prawdziwego kształtu polityki po wyborach. I to oni będą podejmowali decyzje, a nie Beata Szydło - ocenił. 

Podsumował, że politycy PiS mają „takich liderów, na jakich zasługują”.

Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz podczas spotkania z wyborcami w Chicago porównał polski rząd do okupanta i insynuował, że Polska jest ograbiana. To jest zejście na poziom okupantów Polski z obozu komunistycznego z poprzednich lat - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • szyder 2015-10-07 11:55:13
    No przecież Maciarewicz prawdę powiedział panie PSL:P
  • Baler 2015-10-07 11:40:13
    Macierewicz jak zwykle trafia w sedno... Postkomunistom już się du.y trzęsą..REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA