REKLAMA

PSL: nie będzie koalicji z PiS, które chce nas zagryźć

  • Autor: TM
  • 01 października 2015 13:32
PSL: nie będzie koalicji z PiS, które chce nas zagryźć Piechociński podkreślił, że nie wierzy w sondaże, które sugerują, że PiS zdobędzie samodzielną większość. Fot. facebook.com

Koalicja z takim PiS, dla którego najważniejsze jest zagryzienie PSL? Ja chyba nie jestem naiwny - mówił Janusz Piechociński w Radiu ZET. Dodał, że walczy o wynik dla PSL, który zapewni stabilną, większościową koalicję w Sejmie.

Uważam, że wobec rozstrzygnięcia w wyborach prezydenckich optymalna byłaby koalicja PSL plus PO i PiS, bo wobec tych wyzwań, które nadchodzą, jest potrzebna racjonalna przestrzeń do rozmowy między obozem prezydenckim, a większością parlamentarną - powiedział wicepremier i minister gospodarki.

Piechociński podkreślił, że nie wierzy w sondaże, które sugerują, że w wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie samodzielną większość.

Ostatnio mieliśmy taki test. Na dwa tygodnie przed nim sondażownie podawały, że do tego niepotrzebnego referendum, na które wyrzuciliśmy ponad 100 milionów, miało pójść 35 procent, a poszło poniżej 8. Mniej niż obejrzało pierwszy program drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Jestem pełen optymizmu - mówił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • obserwator 2015-10-01 13:42:32
    tzn PSL zamierza "DRUKOWAC" wynik wyborow parlamentarnych? chyba malo kto wierzy w przyzwoitosc i ucziwosc politykow PSL- jak to bylo z tasmamy -bo cs p.Piechocinski mowil o odejsciu z kolacji jesli do wrzesnia 2014 sprawa sie nie wyjasni i co ? i nic? sprawa Elewatorow tez przycichla ale za to w min rolnictwa szykuja sie do podwyzek a min Sawicki premiuje nagrodami firme gdzie pracuje jego corka- ot nepotyzm pod sztandarami niewinnosciREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA