REKLAMA

PSL ostrzega przed PIS: chcą państwa policyjnego

  • Autor: TM
  • 08 października 2015 13:03
PSL ostrzega przed PIS: chcą państwa policyjnego Poprawką PSL wszystkie wątpliwości podatkowe będą rozstrzygane na korzyść podatników – przypomniała senator. Fot. facebook.com

PiS chce stworzyć państwo policyjne w urzędach skarbowych - stwierdziła w radiowej "Trójce" szefowa sztabu wyborczego PSL, senator Andżelika Możdżanowska.

Według PiS wydajność podatkowa spadła z poziomu 17,5 proc. PKB w 2008 roku do 13,01 proc. PKB w roku 2013. Partia Jarosława Kaczyńskiego ostro krytykuje koalicję rządzącą za spadek wydajności podatkowej.

"PSL ma dobre rozwiązania"

Andżelika Możdżanowska przyznała, że nie może się odnieść do tego zarzutu, oskarżyła PiS o chęć stworzenia "państwa policyjnego w urzędach skarbowych" i dodała, że PSL ma dobre rozwiązania dla polskich przedsiębiorców.

Możdżanowska tłumaczyła w jaki sposób został zrealizowany program wyborczy PSL z 2011 roku w zakresie "zwiększenia skuteczności egzekwowania podatków".

Bezpieczny przedsiębiorca

Przede wszystkim chcieliśmy, żeby polski przedsiębiorca czuł się bezpieczny. Poprawką PSL wszystkie wątpliwości podatkowe będą rozstrzygane na korzyść podatników - podkreślała szefowa sztabu wyborczego PSL.

Poziom bezrobocia po raz pierwszy od dziesięciu lat spadł poniżej 10 procent, to jest właśnie nasza racjonalna polityka gospodarcza - oceniała senator PSL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Jola 2015-10-09 00:33:18
    A PO i PSL jakie państwo nam szykuje, pod rządami pani Merkel, ja dziękuję nie głosuję na nich!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zunrin 2015-10-08 15:39:01
    Miałem nieszczęście słuchać tego wywiadu. Zapowiada nam się kampania pełna agresywnych, niekulturalnych niezbyt merytorycznych pań. Najpierw babka od Petru, teraz ta "gwiazda" PSL.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA