REKLAMA

PSL uderza w PiS: jeżdżą na wieś tylko w pielgrzymce po głosy

  • Autor: TM
  • 24 września 2015 08:49
PSL uderza w PiS: jeżdżą na wieś tylko w pielgrzymce po głosy PiS nie zrealizuje obietnic wyborczych – stwierdził wiceprezes PSL. Fot. facebook.com

PiS jeździ na wieś tylko w pielgrzymce po głosy. Nie załatwi podwyżek dopłat dla rolników – powiedział w radiu TOK FM minister Władysław Kosiniak-Kamysz.

Według polityka PSL” hasła PiS o tym, że polska wieś jest w ruinie, to nieprawda”.

W kampanii przed wyborami do PE PSL wygrało z PiS proces, w sprawie nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez partię Jarosława Kaczyńskiego. Do dziś ludowcy nie doczekali się zasądzonych przeprosin - przypomniał szef resortu pracy.

Hasła PiS o tym, że polska wieś jest w ruinie, to nieprawda” - twierdzi polityk PSL. Fot. facebook.com

Podkreślił, że ”naprawdę dobrze jest się wybrać na wieś nie tylko w pielgrzymce po głosy, jak robią teraz politycy PiS. Warto być obecnym na wsi przez cztery lata”.

PiS nie zrealizuje obietnic wyborczych dotyczących podniesienia dopłat dla rolników. Bo mogło to zrobić, kiedy było u władzy. I nie zrobiło - stwierdził wiceprezes PSL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA