REKLAMA

Pułtusk: Kolizja radiowozu i samochodów kancelarii prezydenta

  • Autor: PAP/JS
  • 08 grudnia 2017 17:59
Pułtusk: Kolizja radiowozu i samochodów kancelarii prezydenta Do kolizji dwóch samochodów z kancelarii prezydenta i radiowozu doszło w rejonie skrzyżowania ulic Daszyńskiego i Mickiewicza. (fot. pixabay.com)

Do kolizji radiowozu i dwóch samochodów z kancelarii prezydenta doszło w Pułtusku. Jak podała policja, chodziło o przejazd szkoleniowy tych trzech pojazdów, które jechały w kolumnie, z użyciem sygnałów dźwiękowych i błyskowych. Nikt nie ucierpiał.

Do kolizji dwóch samochodów z kancelarii prezydenta i radiowozu doszło w rejonie skrzyżowania ulic Daszyńskiego i Mickiewicza.

"Dwoma samochodami z Kancelarii Prezydenta RP kierowały osoby cywilne, zaś pojazdem sprawcy - policjant"- powiedziała Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku sierż. szt. Milena Kopczyńska.

"Samochody jechały w tym samym kierunku, powodem było najechanie pojazdu poprzedzającego" - dodała Kopczyńska

"Wszystkie trzy pojazdy, które uczestniczyły w zdarzeniu, jechały w kolumnie i był to przejazd szkoleniowy, samochody jechały z użyciem sygnałów dźwiękowych i błyskowych" - uzupełniła.

Dodała, że podczas kolizji nikt nie ucierpiał. Policjanci wraz z prokuratorem po oględzinach pojazdów i przesłuchaniu kierowców zwolnili ich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA