REKLAMA

Rafał Bochenek: Narada u premier zapowiedziana od dłuższego czasu

  • Autor: PAP/JS
  • 26 kwietnia 2017 15:14
Rafał Bochenek: Narada u premier zapowiedziana od dłuższego czasu Pani premier Beata Szydło spotyka się w kancelarii premiera z wojewodami po to, by wyznaczyć priorytety dotyczące bieżącego działania - mówił rzecznik. (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Środowa narada premier Beaty Szydło z ministrami i wiceministrami rządu była zapowiedziana już od dłuższego czasu, miała już kiedyś się odbyć, ale z uwagi na bieżące obowiązki była już kilka razy przekładana - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"Jest to narada, która była zapowiedziana już od dłuższego czasu, ona już kiedyś miała się odbyć, aczkolwiek z uwagi na kalendarz pani premier i bieżące obowiązki była już kilka razy przekładana" - powiedział na środowym briefingu prasowym rzecznik rządu.

Jak podkreślił, będzie to przede wszystkim spotkanie organizacyjne w zakresie współpracy pomiędzy ministrami. "Na pewno pani premier w trakcie tego spotkania zwróci uwagę wszystkim ministrom polskiego rządu i wiceministrom podstawowe zasady, które powinny obowiązywać we współpracy naszej rządowej drużyny. Tymi zasadami są: dyscyplina, lojalność, praca i pokora" - mówił Bochenek.

W czwartek (27 kwietnia) odbędzie się narada koordynacyjna z wojewodami. "Takie spotkania odbywają się regularnie. Pani premier Beata Szydło spotyka się w kancelarii premiera z wojewodami po to, by wyznaczyć priorytety dotyczące bieżącego działania, wskazać cele istotne dla polskiego rządu" - mówił. Jak dodał, kwestie zasad również podczas czwartkowego spotkania będą poruszone. 

Bochenek dopytywany na briefingu prasowym w środę, czy czwartkowe spotkanie premier z wojewodami również będzie miało charakter dyscyplinujący, odpowiedział: "Na pewno". "To będzie spotkanie organizacyjne, techniczne i również dyscyplinujące, wskazujące na podstawowe kierunki naszych działań, plany, które sobie zakładamy, także koncepcyjne" - mówił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA