REKLAMA

Reforma oświaty: MEN roześle do szkół broszury informacyjne dot. zmian w edukacji

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl (MN)/AT
  • 22 listopada 2016 09:52
Reforma oświaty: MEN roześle do szkół broszury informacyjne dot. zmian w edukacji W przesyłce z broszurą znajduje się też list od minister Anny Zalewskiej. (fot. brpd.gov.pl)

• Ministerstwo Edukacji Narodowej wyśle do 27 520 szkół w całej Polsce pakiet informacyjny dotyczący zmian w systemie oświaty.
• W jego skład wchodzi broszura informacyjna, która przedstawia najważniejsze zmiany w systemie oświaty.
• W przesyłce znajduje się także list minister Anny Zalewskiej skierowany do dyrektorów wszystkich typów szkół.

W specjalnej broszurze, która zostanie rozesłana do szkół, MEN wyjaśnia między innymi, jakich obszarów dotyczy reforma, na czym polegają przekształcenia szkół oraz jak będzie wyglądało szkolnictwo branżowe. Są tam także najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat zmian w systemie oświaty. W pakiecie do szkół znajdują się również dwa plakaty, na których w graficzny sposób pokazany jest przebieg reformy i jej efekt końcowy.

Czytaj też: Reforma oświaty zaszkodzi małym szkołom?

W przesyłce znajduje się list Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej skierowany do dyrektorów wszystkich typów szkół. W swoich słowach minister edukacji zwraca się z prośbą do dyrektorów, aby otrzymane materiały udostępnili nauczycielom, rodzicom i uczniom.

– Chcemy, aby wszystkie zainteresowane osoby uzyskały pełną informację na temat zmian zachodzących w systemie oświaty – argumentuje MEN.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA