REKLAMA

Rekonstrukcja rządu, Ryszard Terlecki: Decyzje po posiedzeniu klubu PiS

  • Autor: PAP/AT
  • 07 grudnia 2017 10:44
Rekonstrukcja rządu, Ryszard Terlecki: Decyzje po posiedzeniu klubu PiS Decyzje dot. rekonstrukcji rządu nie będą ukryte przed opinią publiczną - powiedział wicemarszałek Sejmu (Ryszard Terlecki, fot.ryszardterlecki.pl)

Po wieczornym spotkaniu Komitetu Politycznego i posiedzeniu klubu PiS nie będziemy ukrywać decyzji, które tam zapadną - powiedział szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki pytany o rekonstrucję rządu.

Według informacji, w czwartek o godz. 18 odbędzie się spotkanie Komitetu Politycznego PiS, który ma rozmawiać na temat rekonstrukcji rządu. Natomiast o godz. 21 odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu partii.

"Będzie wieczorem Komitet Polityczny, potem posiedzenie klubu, oczywiste, że te decyzje, które tam wieczorem zapadną, nie będą ukryte przed opinią publiczną" - powiedział Terlecki, pytany, czy decyzja o ewentualnej zmianie na stanowisku premiera i rekonstrukcji zostanie ogłoszona w czwartek.

Pytany, czy po wieczornym posiedzeniu klubu można spodziewać się zatem wystąpienia i publicznej informacji kogoś z władz partii odpowiedział: "na pewno tak".

Z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy w czwartek ok. godz. 10 rozpoczęło się spotkanie, w którym uczestniczy premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Jak wynika ze źródeł zbliżonych do władz PiS, spotkanie dotyczy m.in. rekonstrukcji rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA