REKLAMA

Rocznica katastrofy smoleńskiej: Antoni Macierewicz złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy

  • Autor: PAP/AT
  • 10 kwietnia 2017 08:45
Rocznica katastrofy smoleńskiej: Antoni Macierewicz złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy Antoni Macierewicz złożył wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej umieszczoną na gmachu resortu (Antoni Macierewicz, fot.mon.gov.pl)

W poniedziałek (10 kwietnia) rano, w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz złożył wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej umieszczoną na gmachu resortu.

Ministrowi obrony narodowej towarzyszyła kadra dowódcza a także wiceministrowie resortu.

Następnie w siedzibie MON uroczyście oddano hołd ofiarom katastrofy. Minister Macierewicz złożył kwiaty przed tablicą upamiętniającą parę prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich oraz pozostałe ofiary katastrofy.

W poniedziałek o godz. 15 w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbędzie się publiczne spotkanie powołanej przez MON podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej; ma w nim wziąć szef MON.

Czytaj też: Uczczono parlamentarzystów, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęli wszyscy pasażerowie - 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA