REKLAMA

Rok premier Kopacz. ”Będzie sprawozdanie z tego co mi się udało”

  • Autor: PAP
  • 22 września 2015 11:02
Rok premier Kopacz. ”Będzie sprawozdanie z tego co mi się udało” Nominacja na stanowisko szefa rządu rok przed zakończeniem drugiej kadencji wcale nie była dla niej sprawą prostą – powiedziała Ewa Kopacz. Fot. premier.gov.pl

Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że w ciągu kilku dni, zda sprawozdanie wszystkim wyborcom z rzeczy, które udało jej się zrealizować podczas roku pracy na stanowisku premiera.

Premier wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu roku akademickiego 2015/2016 Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas spotkania z seniorami w Legionowie mówiła, że koalicja PO i PSL rządzi Polską już drugą kadencję i że nominacja na stanowisko szefa rządu rok przed zakończeniem drugiej kadencji wcale nie była dla niej sprawą prostą.

"Za 12 miesięcy wyborcy mnie rozliczą"

Wiedziałam, że wtedy, kiedy wychodzę na mównicę, muszę tylko i wyłącznie powiedzieć to, z czego za 12 miesięcy wyborcy mnie rozliczą; że nie mogę obiecywać rzeczy, których nie jestem w stanie w ciągu tych 12 miesięcy wykonać. Dlaczego też za kilka dni - myślę, że w ciągu tego tygodnia - będę w stanie zdać sprawozdanie wszystkim wyborcom, co mi się udało w ciągu tego jednego roku - oświadczyła szefowa rządu.

"Starałam się"

I to nie będzie wstyd, wierzcie mi, starałam się - podkreśliła Kopacz.

Jak dodała, w czasie swej pracy na stanowisku premiera chciała przede wszystkim pokazać "pełne zaangażowanie i pracę" na rzecz wszystkich środowisk, ale też wysiłek finansowy, "który znajdzie odzwierciedlenie budżecie na rok 2016".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA