REKLAMA

Rozpoczął się Warszawski Szczyt Ekspertów zwołany przy okazji szczytu NATO

  • Autor: PAP/JS
  • 08 lipca 2016 09:38
Rozpoczął się Warszawski Szczyt Ekspertów zwołany przy okazji szczytu NATO Andrzej Duda i Jens Stoltenberg na Warszawskim Szcycie Ekspertów (fot. twitter/Kancelaria Prezydenta)

Po godz. 9 Rozpoczął się Warszawski Szczyt Ekspertów zwołany przy okazji szczytu NATO z udziałem sekretarza generalnego Sojuszu Jensa Stoltenberga oraz prezydenta Andrzeja Dudy.

Organizatorami i partnerami forum ekspertów są: PISM, GLOBSEC, Atlantic Council, Centre for Strategic and International Studies i German Marshall Fund.

Czytaj też: NATO: Wielka Brytania wyśle do Polski żołnierzy

Forum otworzyli dyrektor PiSM Sławomir Dębski i Ratislav Kacer z GLOBSEC. Dębski podkreślił, że Forum ma wspierać NATO, demokrację i demokratyczne społeczeństwo.

"Uważamy, że poprzez dyskusje publiczne, będziemy w stanie wyrazić poparcie i przyczynić się do skuteczności działań NATO, które ma służyć pokojowi poprzez bezpieczeństwo zbiorowe" - podkreślił Dębski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA