REKLAMA

Rozpoczęcie posiedzenia Sejmu. Posłowie PO protestują wokół sejmowej mównicy

  • Autor: PAP/JS
  • 11 stycznia 2017 19:07
Rozpoczęcie posiedzenia Sejmu. Posłowie PO protestują wokół sejmowej mównicy Na galerii sejmowej zgromadziły się tłumy dziennikarzy. (fot. Agnieszka Pomaska/twitter)

Przed planowanym na godz. 19 rozpoczęciem posiedzenia Sejmu posłowie PO zgromadzili się wokół sejmowej mównicy.

Wcześniej posłowie gromadzili się również przy stole prezydialnym, gdzie znajduje się fotel marszałka Sejmu.

Na sali obrad są również posłowie innych ugrupowań, a także niektórzy przedstawiciele rządu. Na galerii sejmowej zgromadziły się tłumy dziennikarzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • leonardo 2017-01-11 19:47:32
    PO i .N straciły resztki wiarygodności w moich oczach - - po tym jak kilkunastu posłów z .N i PO uczestniczyło na posiedzeniu Sejmu w Sali Kolumnowej - co widać na nagraniach, w tym była sama pani poseł Scheuring-Wielgus - - ale zapierała się ona, że PiS jej tam NIE chciał wpuścić!!! o.O Jesteście ŻAŁOŚNI wy - "totalna" opozycjo z PO i .N; Skończcie już i wstydu sobie oszczędźcie, bo tak naiwnie podkładacie się takimi KŁAMSTWAMI - jak ta obecność w sali Kolumnowej, że aż wstyd mi za was. Zacznijcie wreszcie pracować jak trzeba, wnosić własne projekty ustaw, żeby mieć już to na przyszłość w razie jak PiS przegra następne wybory.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA