REKLAMA

Ryszard Czarnecki: Prawica się nie podzieli

  • Autor: PAP/AT
  • 16 sierpnia 2017 10:15
Ryszard Czarnecki: Prawica się nie podzieli Wyborcy Zjednoczonej Prawicy nie chcą eksperymentów - mówi Ryszard Czarnecki (fot.sejm.gov.pl)

W roku 1993 i 2001 prawica oddała na tacy władzę lewicy, bo się podzieliła. Teraz prawica się na pewno nie podzieli - ocenił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

Prawica na pewno się nie podzieli - ocenił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. Dodał, że nie wierzy w powstanie partii prezydenckiej, ponieważ - jak powiedział - prezydent Andrzej Duda jest realistą i wie, że wyborcy Zjednoczonej Prawicy "nie chcą eksperymentów".

Czarnecki, pytany w Polskim Radiu 24, czy powstanie w Polsce partia prezydencka, odpowiedział, że "nie wierzy w partię prezydencką". Dodał, że Andrzej Duda jest realistą.

"Pan prezydent Duda, myślę, chodzi jednak po ziemi, jest realistą i wie, że wyborcy Zjednoczonej Prawicy głosowali na Prawo i Sprawiedliwość, głosowali na naszą prawicową koalicję i nie chcą eksperymentów, ponieważ pamiętają historię" - powiedział wiceszef Parlamentu Europejskiego.

Przypomniał, że w roku 1993 i 2001 prawica oddała "na tacy" władzę lewicy, "bo się podzieliła". "Teraz prawica się na pewno nie podzieli" - podkreślił Czarnecki.

Prawica na pewno się nie podzieli - ocenił europoseł (Ryszard Czarnecki, fot.wikipedia.org/CC)

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA