REKLAMA

Ryszard Petru zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu Nowoczesnej

  • Autor: MN
  • 26 kwietnia 2017 16:16
Ryszard Petru zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu Nowoczesnej Ryszard Petru pozostanie szefem partii. (fot. Twitter)

Ryszard Petru zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu Nowoczesnej, pozostanie jednak szefem partii. Nową przewodniczącą klubu została Katarzyna Lubnauer.

Ryszard Petru zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu Nowoczesnej, o czym poinformował na konferencji w Sejmie. Powiedział, że bierze odpowiedzialność za spadek w sondażach. Przyznał, że Nowoczesna przykładała za małą uwagę do informowania społeczeństwa o swoich działaniach.

Lubnauer mówiła, że nie była jedyną kandydatką na nową szefową klubu. Podkreślano, że Nowoczesna jako jedyna ma spójny program, ale będzie musiała go prezentować lepiej niż dotychczas.

W ostatnich sondażach poparcie dla Nowoczesnej oscylowało w okolicach 5 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Snake 2017-04-26 17:15:21
    Petru powinien dać sobie spokój nie tylko w klubie ale w partii, ale to trzeba mieć trochę samokrytyki że niszczy się coś co niby stworzono. Panie Petru czas na odejście.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA