REKLAMA

Ryszard Terlecki: około 25 września ostateczny kształt propozycji prezydenta ws. KRS i SN

  • Autor: PAP/JS
  • 13 września 2017 15:52
Ryszard Terlecki: około 25 września ostateczny kształt propozycji prezydenta ws. KRS i SN To pierwsze z zapowiedzianej środowej serii spotkań prezydenta nt. projektowanych ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym z przedstawicielami klubów parlamentarnych. (Krzyztof Sitkowski/KPRP)

Ze słów prezydenta wynika, że około 25 września poznamy dokładny, ostateczny kształt propozycji prezydenta ws. projektów ustaw o SN i KRS - powiedział dziennikarzom po spotkaniu przedstawicieli klubu PiS z prezydentem Andrzejem Dudą szef klubu Ryszard Terlecki.

"Spotkaliśmy się z panem prezydentem, który przedstawił nam jakby dalszy tryb postępowania. Z tych słów jego wynika, że około dwudziestego piątego poznamy już dokładnie kształt ostateczny jego propozycji" - powiedział Terlecki. "Rozmawialiśmy o pewnych rozwiązaniach szczegółowych, umówiliśmy się, że nie będziemy ich w tej chwili upubliczniać, to jest jeszcze kwestia przyszłości" - dodał.

To pierwsze z zapowiedzianej środowej serii spotkań prezydenta nt. projektowanych ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym z przedstawicielami klubów parlamentarnych. Jeszcze w środę (13 września) z prezydentem spotkają się posłowie: PO, Kukiz'15, Nowoczesnej i PSL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA