REKLAMA

Ryszard Terlecki: W piątek Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z premierem Orbanem

  • Autor: PAP/JS
  • 21 września 2017 17:38
Ryszard Terlecki: W piątek Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z premierem Orbanem "Jutro prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się w Sejmie z premierem Węgier Viktorem Orbanem" - napisał Terlecki na twitterze. (fot. PiS/twitter)

W piątek (22 września) prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z premierem Węgier Viktorem Orbanem - poinformowałna twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Szef węgierskiego rządu, który będzie w piątek przebywał w Warszawie z oficjalną wizytą, spotka się m.in. z premier Beatą Szydło oraz marszałkami Sejmu i Senatu.

W czwartek po południu Terlecki poinformował, że Orban spotka się w Warszawie także z prezesem PiS. Według informacji spotkanie odbędzie się ok. godz. 13.30.

"Jutro prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się w Sejmie z premierem Węgier Viktorem Orbanem" - napisał Terlecki na twitterze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)
REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA