REKLAMA

Rząd podsumuje ŚDM i porozmawia o Prawie wodnym

  • Autor: GP
  • 17 października 2016 14:36
Rząd podsumuje ŚDM i porozmawia o Prawie wodnym Rząd na posiedzeniu we wtorek, 18 października omówi po raz pierwszy propozycję Prawa wodnego. (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

• Rząd spotka się we wtorek (18 października).
• Beata Szydło i jej ministrowie mają w planie między innymi: wysłuchanie informacji o Światowych Dniach Młodzieży i wstępne omówienie Prawa wodnego.

Rada Ministrów spotka się tym tygodniu we wtorek (18 października). Beata Szydło i jej ministrowie będą rozmawiać od godziny 13.00 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Do omawianych problemów zaliczono:

Po pierwsze, sprawozdanie z działalności zespołu do spraw przygotowania wizyty papieża Franciszka w Polsce w 2016 r., mowa o Światowych Dniach Młodzieży (ŚDM). Tę kwestię przedstawi rządowi Beata Kempa.

Po drugie, Mateusz Morawiecki będzie przedstawiał Radzie Ministrów nową wersję podatku od sprzedaży detalicznej.

Po trzecie, ministrowie Beaty Szydło będą się zastanawiać nad Prawem wodnym. Tę sprawę przedstawi Jan Szyszko, który w zeszłym tygodniu w Polskim Radio mówił, jakie będą straty w sytuacji pominięcia tego prawa przez RP.

Rząd ma w planie także omówienie spraw bieżących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA