REKLAMA

Rząd zapoznał się z informacją nt. "Konstytucji Biznesu"

  • Autor: PAP/JS
  • 15 listopada 2016 18:50
Rząd zapoznał się z informacją nt. "Konstytucji Biznesu" Rząd na wtorkowym posiedzeniu zapoznał się z informacją na temat planowanych rozwiązań do uregulowania w ramach „Pakietu Konstytucji Biznesu” (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Rząd na wtorkowym posiedzeniu zapoznał się z informacją na temat planowanych rozwiązań do uregulowania w ramach „Pakietu Konstytucji Biznesu” - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

"Konstytucja Biznesu" ma ustanowić podstawowe zasady podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej oraz usprawnić relacje z urzędami, zastępując obowiązującą ustawę o swobodzie działalności gospodarczej nowym aktem prawnym prawa gospodarczego.

Zapowiadając w ubiegłym tygodniu przedstawienie "Konstytucji Biznesu", wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki podkreślał, że będzie to pakiet ustaw, którego rdzeniem będzie nowa, prowolnościowa ustawa określająca zasady prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA