REKLAMA

Rząd zaprosi zagranicznych youtuberów do Polski

  • Autor: PAP/AT
  • 03 listopada 2017 06:52
Rząd zaprosi zagranicznych youtuberów do Polski Celem projektu jest przedstawienie Polski jako kraju o bardzo szerokiej i atrakcyjnej ofercie turystycznej (fot.pixabay.com)

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprosi do Polski youtuberów z zagranicy. Chce w ten sposób wypromować Polskę za granicą.

Rząd chce zaprosić nad Wisłę popularnych internautów z zagranicy - informuje "Rzeczpospolita".

Żeby zadbać o wizerunek Polski za granicą, Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprosi do nas wpływowych youtuberów, by na własne oczy mogli zobaczyć Polskę i później przedstawić ją swoim widzom - pisze "Rzeczpospolita".

Zgodnie z informacjami gazety za realizację projektu będzie odpowiadała Polska Organizacja Turystyczna, a akcji patronuje kancelaria premier Beaty Szydło.

Czytaj też: Promocja miast przez sport. Ile wydają gminy?

"Pomysł na przeprowadzenie takiego programu narodził się wśród internautów. W XXI wieku politycy powinni czerpać inspirację do działania, także komunikując się przez internet" - tłumaczy w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Paweł Szefernaker, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który również pracuje nad tym projektem. "Skutecznie robiliśmy to w kampanii wyborczej, a realizacja m.in. tego pomysłu pokazuje, że kontynuujemy nowoczesny kontakt z Polakami także w ramach prac w rządzie" - dodał.

Jak pisze "Rz", podczas kilkudniowej wizyty w Polsce, która zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku, wideoblogerzy z Chin, Japonii, Europy Zachodniej oraz USA mają zwiedzić unikalne i spektakularne miejsca w naszym kraju, które przede wszystkim mają walor turystyczny.

Celem jest przedstawienie Polski jako kraju o bardzo szerokiej i atrakcyjnej ofercie turystycznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • trawka 2017-11-03 12:27:54
    Do Madera: Ale głupoty siejesz. Jesteś pewnie po kokainie. Raczej nie, bo na to cię nie stać. Tylko po dopalaczach.
  • Madera 2017-11-03 08:18:54
    Znowu będziecie wciskać kłamstwa , Holokaustu ŻYDÓW A NIE POLAKÓW OSZUŚCI ?!W AUSCHWITZ NIE BYŁO ANI JEDNEGO ŻYDA, chyba,że KAPO I MENGELE! ŻYDOWSKI MORDERCA ....powiecie im o nich ?! POWIECIE ŻYDZI O KL WARSCHAU....JAK MORDOWALIŚCIE TAM POLAKÓW ?!.......Nie , ale niech przyjadą, to MY im opowiemy !O NKWD,O UB,SB gdzie prym wodziliście, jako najokrutniejsi mordercy......POLAKÓW !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA