REKLAMA

Samorządowcy wciąż nie spotkali się z rządem. Dlaczego?

  • Autor: JS
  • 18 grudnia 2015 11:12
Samorządowcy wciąż nie spotkali się z rządem. Dlaczego? MSWiA: przyczyną braku posiedzeń jest konieczność ukonstytuowania się składu strony rządowej (fot. mac)

Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego (KWRiST) na razie pracuje w trybie obiegowym. Jak informuje MSWiA, przyczyną opóźnień w posiedzeniach jest konieczność ukonstytuowania się składu strony rządowej.

– W związku ze zmianami, które wniknęły z zaprzysiężenia nowej Rady Ministrów, konieczne jest ukonstytuowanie się składu strony rządowej Komisji Wspólnej. Wskazanie najbliższego terminu posiedzenia KWRiST będzie możliwe po zakończeniu tego procesu. Projekty aktów prawnych, które wpływają do Komisji są przesyłane do członków zespołów i komisji do opiniowania przez stronę samorządową w trybie obiegowym – usłyszeliśmy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Więcej w Portalsamorzadowy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA