REKLAMA

Schetyna: 1 października nowe otwarcie Platformy Obywatelskiej

  • Autor: aw
  • 03 sierpnia 2016 16:10
Schetyna: 1 października nowe otwarcie Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiada nowe otwarcie dla PO. (fot. twitter/Platforma Obywatelska)

1 października, a nie 24 września jak wcześniej zapowiadano, odbędzie się kongres programowy PO. Jak zapowiedział Grzegorz Schetyna, będzie to „nowe otwarcie” partii.

Lider Platformy Obywatelskiej na Twitterze podał datę i miejsce kongresu programowego. Odbędzie się on 1 października w Gdańsku. Dlaczego wybrano stolicę Pomorza? - Tam zaczynaliśmy projekt Platformy, tam zrobimy nowe otwarcie – tłumaczy Schetyna.

fot.twitter

Wcześniej informowano, że kongres PO odbędzie się 24 września. - Chcemy 24 września przedstawić program, z takim zastrzeżeniem, że ten program będzie otwarty, bo najbliższe wybory, samorządowe są w 2018 r. a parlamentarne - w 2019 r. więc to jest jasne, że nie zamkniemy tych pomysłów do szuflady, ale przez cały czas będziemy pracowali – mówił wiceprzewodniczący PO i szef zespołów programowych, Tomasz Siemoniak.

Obecnie trwają regionalne konferencje programowe Platformy. Podczas kongresu będącego finałem tych konferencji, zostanie przedstawiony program "Polska Obywatelska 2.0", zawierający rozwiązania m.in. w zakresie podatków, relacji pracodawca-pracobiorca, finansowania samorządów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA