REKLAMA

Schetyna: nie będzie żadnej kampanii wyborczej

  • Autor: TM
  • 02 listopada 2015 13:55
Schetyna: nie będzie żadnej kampanii wyborczej Jeśli Rada Krajowa podejmie decyzję o wyborach, to będę do dyspozycji – powiedział Grzegorz Schetyna. Fot. youtube.com

O kalendarzu wyborczym zadecyduje Rada Krajowa PO w perspektywie najbliższych dni, nie będzie żadnej kampanii przed tą decyzją - powiedział Grzegorz Schetyna.

Minister spraw zagranicznych zaznaczył, że jeśli Rada Krajowa podejmie decyzję o wyborach, to on "będzie do dyspozycji".

Scenariusz na lata

Nie będzie żadnej kampanii wyborczej. Platformie Obywatelskiej nie jest potrzebne rozgrywanie czy wiwisekcja. Jest potrzebna spokojna rozmowa i przygotowanie scenariusza na następne nie tylko miesiące, ale też lata - zapowiedział Schetyna.

Dodał, że za 3 lata są wybory samorządowe, za 4 lata wybory parlamentarne, a za pięć prezydenckie i na ten czas trzeba przygotować konkretny scenariusz działania dla Platformy Obywatelskiej.

 "Twarda opozycja"

Wcześniej Schetyna zapowiedział, że jest gotowy kandydować na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Mamy teraz trzy lata na zbudowanie PO w nowym, lepszym stylu – wyjaśniał w TVN24.

Schetyna zapowiedział, że Platforma Obywatelska jest "gotowa do tego, żeby być twardą opozycją".

Będziemy twardo pilnować tego, żeby po powołaniu rząd powiedział komu zabierze, żeby realizować swoje obietnice wyborcze. Widzę, że na razie nie ma na to pomysłu. Za obietnice, szczególnie te puste, trzeba płacić i to kosztuje w polityce - powiedział Schetyna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA