REKLAMA

ŚDM, Magierowski: Do Wałęsy zaproszenie 14 lipca

  • Autor: GP
  • 28 lipca 2016 13:14
ŚDM, Magierowski: Do Wałęsy zaproszenie 14 lipca Lech Wałęsa na spotkaniu w Bydgoszczy, gdy w Krakowie trwały ŚDM. (fot.:facebook.com/lechwalesa)

● Marek Magierowski prostuje informację Lecha Wałęsy.
● Były prezydent przekazał, że nie będzie uczestniczył w ŚDM, bo zaproszenia dotarły do niego zbyt późno.
● Magierowski przekonuje, że wysłano je 14 lipca, pocztą priorytetową.

Do słów Lecha Wałęsy o późnym zaproszeniu go na uroczystości Światowych Dni Młodzieży (ŚDM), ustosunkował się Marek Magierowski. Urzędnik Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy stwierdził, że nie było przeoczenia ze strony Kancelarii Prezydenta. Magierowski sprecyzował też we wpisie na Twitterze datę wysłania do Wałęsy zaproszenia.

"Gazeta Wyborcza" donosiła na swoich łamach w środę (27 lipca), że Wałęsa nie ma zamiaru uczestniczyć w ŚDM. Wałęsa opublikował zaproszenia na swojej stronie na Facebooku, pierwsze od Andrzeja Dudy, drugie od Episkopatu Polski. Napisał też, że jego grafik jest wypełniony i nie zdąży zmienić planów. W tych dniach Wałęsa jest umówiony w Bydgoszczy i Toruniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA