REKLAMA

ŚDM: Premier w Krakowie. Beata Szydło odwiedzi Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

  • Autor: GP
  • 25 lipca 2016 07:14
ŚDM: Premier w Krakowie. Beata Szydło odwiedzi Sanktuarium Świętego Jana Pawła II Premier Beata Szydło (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

● Premier Beata Szydło odwiedzi w poniedziałek (25 lipca) Kraków.
● Szefowa rządu weźmie udział w otwarciu Parku Miłosierdzia w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, premier Beata Szydło odwiedzi w poniedziałek (25 lipca) Kraków. Będzie uczestniczyć w uroczystości otwarcia Parku Miłosierdzia w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

Uroczystość rozpoczyna się o godzinie 11.00.

Kościół św. Jana Pawła II w Krakowie, źródło: wikipedia.org/GNU Free Documentation License

Sanktuarium jest częścią kompleksu budynków i instytucji sakralnych przy diecezji krakowskiej, w południowej części miasta. Zbudowano je jako wotum wdzięczności za osobę i działalność Jana Pawła II, a także za fakt jego kanonizacji i beatyfikacji.

Sanktuarium będzie jednym z miejsc, w których w drugiej połowie lipca, będą modlić się pielgrzymi w czasie Światowych Dni Młodzieży.

ŚDM potrwają od 26 do 31 lipca 2016 roku. To katolickie spotkania młodzieży z całego świata, które za cel stawiają sobie pogłębianie wiary i refleksję modlitewną. Polskę w związku z tym wydarzeniem odwiedzi papież Franciszek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • robin 2016-07-25 13:58:02
    Powiedzcie prawde o tym ze mial kochanke Jrene Mial Syna . Adama Prawdy sie boicie ze do piekla pujdziecie jak dlugo bedziecie prali ludzkie umysly czy wy myslicie ze ludzie tacy glupiREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA