REKLAMA

Sejm: Komisja nadzwyczajna będzie obradować w sobotę i w niedzielę

  • Autor: PAP/JS
  • 01 grudnia 2017 19:05
Sejm: Komisja nadzwyczajna będzie obradować w sobotę i w niedzielę Komisja rozpoczęła prace nad projektem PiS mającym na celu "zwiększenie udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych" we wtorek (fot. Sejm/twitter)

Sejmowa komisja nadzwyczajna rozpatrująca propozycje zmian m.in. w Kodeksie wyborczym zbierze się na posiedzeniach w sobotę i w niedzielę (2 i 3 grudnia). Początek obrad w oba te dni zaplanowano na godz. 9.

Podczas piątkowych obrad komisji jej przewodnicząca Anna Milczanowska (PiS) uprzedzała posłów, że możliwe są obrady w weekend ze względu na tempo prac. "W tym tempie, według moich obliczeń, mamy przynajmniej jeszcze około 50 godzin pracy. Także przygotujmy się, że będziemy w weekend pracować" - mówiła.

Komisja rozpoczęła prace nad projektem PiS mającym na celu "zwiększenie udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych" we wtorek. Projekt zawiera m.in. propozycje zmian w ordynacji wyborczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA