REKLAMA

Sejm: Posłowie opozycji otoczyli także fotel marszałka

  • Autor: PAP/JS
  • 16 grudnia 2016 19:24
Sejm: Posłowie opozycji otoczyli także fotel marszałka Posłowie opozycji zaczęli wołać "demokracja, demokracja". Z ław PiS odpowiedziano okrzykiem "targowica, targowica". (fot. Robert Tyszkiewicz/twitter)

W trakcie trwającej w Sejmie przerwy w obradach posłowie opozycji, głównie PO i Nowoczesnej otoczyli nie tylko mównicę sejmową, ale także podwyższenie, na którym znajduje się fotel marszałka Sejmu.

Posłowie opozycji zaczęli wołać "demokracja, demokracja". Z ław PiS odpowiedziano okrzykiem "targowica, targowica".

"Cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje" - wołali posłowie PiS. "Piotrowicze, Piotrowicze"; "Misiewicze, Misiewicze - odpowiedzieli posłowie opozycji.

Opozycja wołała także: "przywróć posła", na co PiS odpowiedział: "do roboty".

Na sali sejmowej wisi także baner: "Wolne Media"

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Marian 2016-12-18 00:08:05
    Przywrócić chyba PAJACA,który zrobił z Sejmu Cyrk!!!A z drugiej strony skąd oni mieli kartki z hasłami ,chorągiewki itd. jak również zapowiedział to europoseł PO Lewandowski:-"Parlament Europejski patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy" Miał na myśli te PROWOKACJE ,gdzie KODziarze z PONowoczesnej mają być AKTYWNI :- wyzywać,hałasować, zaczepiać, prowokować-SPRAWIĆ WRAŻENIE WIELKICH ZAMIESZEK w POLSCE i ŁAMANIE DEMOKRACJI i pokazać to UE!???? Dziwne to zamieszki ,gdzie udział bierze tylko opozycja PO-N!!!!.Dobrze że choć Policja ochrania i zabezpiecza przed DEWASTOWANIEM MIENIA!!!. Wszystko wskazuje na zaplanowane działanie o czym mówi Lewandowski!???... PiS musi zebrać cały materiał i zgłosić do PE o Notoryczne Nadużywanie Prawa i łamanie Wszelkich Standardów Demokracji w Polsce przez PONowoczesną!!!!!!!!!
  • piszczek 2016-12-16 19:53:56
    Pospolite chuligaństwo, najpierw z tym należy zrobić porządek aby wogóle można było mówić o demokracji!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA