REKLAMA

Sejm rozpocznie obrady od informacji premier ws. polityki zagranicznej

  • Autor: PAP/JS
  • 13 stycznia 2016 10:45
Sejm rozpocznie obrady od informacji premier ws. polityki zagranicznej Premier Beata Szydło powie o sytuacji międzynarodowej Polski (fot. Krzysztof Białoskórski/sejm.gov.pl)

Pierwszym punktem posiedzenia Sejmu, które rozpocznie się w dzisiaj, 13 stycznia o godz. 11. będzie informacja premier Beaty Szydło ws. sytuacji międzynarodowej Polski i jej polityki zagranicznej, wzajemnych relacjach Polski z UE.

Takie ustalenie zapadło na środowym posiedzeniu władz Sejmu.

Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS) pytany, czy debata to pokłosie wtorkowego spotkania premier Beaty Szydło z szefami klubów parlamentarnych, powiedział w środę dziennikarzom, że w sprawie debaty był nie tylko wniosek klubu PO, ale podobny wniosek złożył także klub PiS.

"Ten punkt, którym rozpoczniemy dzisiejsze posiedzenie Sejmu, jest owocem wczorajszego spotkania pani premier Beaty Szydło z szefami klubów parlamentarnych. Myślę, że to dobry owoc tego spotkania" - powiedział Brudziński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA