REKLAMA

Sejmik pomorski zabrał głos w kwestii Trybunału Konstytucyjnego

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorządowy.pl
  • 04 maja 2016 15:09
Sejmik pomorski zabrał głos w kwestii Trybunału Konstytucyjnego Pomorscy radni podczas nadzwyczajnej sesji dotyczącej Trybunału. (fot.: pomorskie.pl)

• 4 maja odbyła się nadzwyczajna sesja pomorskiego sejmiku, podczas której radni przyjęli rezolucję w sprawie uczczenia Konstytucji 3 Maja i wezwania władz państwowych do rozwiązania kryzysu konstytucyjnego.
• Radni Prawa i Sprawiedliwości po wygłoszeniu oświadczenia opuścili salę obrad.

– Nie wzywamy PO i PSL do opamiętania, gdyż – jak już wielokrotnie się okazało – partie te mają za nic polską państwowość, dobro obywateli kraju i dobro mieszkańców naszego regionu. Deklarując zbieżność celów z twórcami Konstytucji 3 Maja, radni PO i PSL w istocie powielają poczynania jej zaciekłych wrogów – zdrajców Ojczyzny – mówiła radna Danuta Sikora, przewodnicząca Klubu PiS w sejmiku województwa pomorskiego.

Głosowanie nad rezolucją odbyło się już bez uczestnictwa radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej na portalu PortalSamorządowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Błażej Czepiec 2016-05-04 21:16:08
    Radni PiS mogą wyjechać do Kaliningradu lub do Grodna - czyli do "wypróbowanych przyjaciół " tak jak ich poprzednicy w 1792. Następcy Józefa Poniatowskiego i Tadeusza Kościuszki bardzo pilnie poszukiwani !!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA