REKLAMA

Siemoniak o Kopacz, Schetynie i Budce. ”Każdy może”

  • Autor: TM
  • 30 października 2015 10:04
Siemoniak o Kopacz, Schetynie i Budce. ”Każdy może” Wspieram Ewę Kopacz - oświadczył Tomasz Siemoniak. Fot. premier.gov.pl

Każdy z członków Platformy może się zgłosić w tych wyborach - mówił w TVP1 Tomasz Siemoniak.

Szanuję i lubię Schetynę. Nie ma nic złego, że zgłasza swoją aspirację - stwierdził wicepremier.

Twardo za Kopacz?

Wspieram Ewę Kopacz. Gdyby ona nie kandydowała, rozważyłbym to. Nikt z PO nie boi się powiedzieć, że ma aspiracje - oświadczył Siemoniak.

Wicepremier skomentował w ten sposób informację o pojawiających się nazwiskach na liście kandydatów na stanowisko przewodniczącego partii. Jednym z nich jest Grzegorz Schetyna.

Szanuję i lubię Schetynę - powiedział Siemoniak.

A Budka?

Wicepremier odniósł się również do kandydatury ministra sprawiedliwości Borysa Budki.

Oceniam to pozytywnie. Jeżeli się zgłosi, to ubarwi wybory - powiedział Siemoniak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tomek 2015-10-30 12:42:06
    PROKURATURA WOJSKOWA niech wyjaśni postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów ŻW wobec kadry 16 batalionu dowodzenia i odpowie na pytania: Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW Dlaczego prokurator MACKIEWICZ z WPG zataił dane chor. G. K. z wydziału operacyjno-rozpoznawczego ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef PG ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. G.K w lipcu 2007r A SIEMONIAK niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA