REKLAMA

Skandal w Sejmie! "Narodowcy hulają po gabinetach"

  • Autor: TM
  • 05 listopada 2015 16:38
Skandal w Sejmie! "Narodowcy hulają po gabinetach" Grupa młodych mężczyzn pod wodzą Krzysztofa Bosaka wtargnęła do mojego gabinetu - powiedziała Wanda Nowicka (na zdjęciu). Fot. facebook.com

Doszło do szokującego incydentu w Sejmie, z którym nie miałam do czynienia przez 4 lata. Grupa trzech młodych mężczyzn pod wodzą pana Krzysztofa Bosaka wtargnęła do mojego gabinetu - powiedziała Wanda Nowicka w rozmowie z Superstacją.

Ustępująca wicemarszałek Sejmu wyjaśniła, że do jej pokoju próbowała wejść grupa narodowców. Musieli zostać zatrzymani przez pracowników sekretariatu.

Jeżeli takie zwyczaje mają panować w nowym Sejmie, że narodowcy hulają po gabinetach i wchodzą gdzie im się podoba, to nie są zmiany na lepsze - mówiła Nowicka.

Krzysztof Bosak, jeden liderów Ruchu Narodowego wyjaśnia, że wraz z kolegami po prostu chciał "pooglądać pomieszczenia dostępne w Sejmie", a rozmowa z Nowicką i jej współpracownikami przebiegła w miłej atmosferze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • czterech na jedną? 2015-11-05 18:08:17
    "pooglądali pomieszczenia dostępne w Sejmie, a rozmowa z Nowicką i jej współpracownikami przebiegła w miłej atmosferze jak widać na fotografii...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA