REKLAMA

Sławomir Neumann: Czworo byłych posłów Nowoczesnej przyjętych do klubu PO

  • Autor: PAP/JS
  • 12 kwietnia 2017 15:32
Sławomir Neumann: Czworo byłych posłów Nowoczesnej przyjętych do klubu PO Szef klubu Platformy Sławomir Neumann (fot.:facebook.com/slawekneumann)

Czworo posłów, którzy poinformowali o odejściu z Nowoczesnej: Marta Golbik, Joanna Augustynowska, Grzegorz Furgo i Michał Stasiński zostało przyjętych do klubu PO - poinformował szef tego klubu Sławomir Neumann.

"Władze klubu Platformy przyjęły czterech nowych posłów. Na stronie opozycji nic się nie zmienia, ilość pozostaje ta sama, natomiast zwiększa się siła Platformy, największej partii opozycyjnej, która daje nadzieję Polakom na wygranie z PiS" - poinformował Neumann w oświadczeniu zamieszczonym profilu "Platforma NEWS" na Twitterze.

"Wszyscy, którzy z nami chcą ten antypisowski blok budować, są mile widziani" - zadeklarował.

W środę Golbik, Augustynowska, Furgo i Stasiński poinformowali, że zrezygnowali z członkostwa w Nowoczesnej i przeszli do klubu PO. Po tej zmianie klub Nowoczesnej będzie liczył 27 posłów, a PO - 136.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA