REKLAMA

Spotkanie kierownictwa PiS: Cel utrzymanie jedności obozu reform

  • Autor: aw/PAP
  • 08 września 2017 14:29
Spotkanie kierownictwa PiS: Cel utrzymanie jedności obozu reform Mariusz Kamiński (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Myślę, że wszyscy są zainteresowani tym, aby utrzymać jedność obozu reform. Jestem przekonany, że sprawy idą w dobrym kierunku - powiedział minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński po piątkowym (8 sierpnia) spotkaniu prezydium PiS w Warszawie.

Spotkanie kierownictwa PiS, w którym wzięli udział m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło, wicepremier Mateusz Morawiecki, a także wicemarszałkowie Sejmu: Ryszard Terlecki (szef klubu PiS) oraz Joachim Brudziński odbyło się w piątek w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

"To było nasze wewnętrzne spotkanie. To było prezydium, więc omówiliśmy sprawy aktualne" - mówił Mariusz Kamiński dziennikarzom. Jak zaznaczył, nie jest upoważniony, by przedstawiać informacje o wewnętrznych spotkaniach.

Dopytywany o kwestię relacji na linii prezydent - Zjednoczona Prawica odparł, że "jedność obozu Zjednoczonej Prawicy, obozu reforma jest wielką wartością". "Myślę, że wszyscy są zainteresowani tym, aby utrzymać jedność obozu reform. Jestem przekonany, że sprawy idą w dobrym kierunku" - dodał. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA